SMM

SMM

Vrei să vii la serviciu pentru a sta pe conturile de social media?

Cum știi dacă te căutăm pe tine:

  • Ești un–Power User în rețelele de socializare.
  • Știi cum să atragi fanii în comunitatea Darwin din mediul online.
  • Ai o bună cunoaștere a gramaticii și vorbești coerent atât în limba română, cât și rusă.
  • Ești pregătit pentru noi provocări?
  • Dai dovadă de inițiativă și de implicare maximă în proiecte.

Care vor fi responsabilitățile tale ca Social Manager?

  • Vei administra conturile de social media.
  • Vei crea conținut pentru postările zilnice pe Instagram/Facebook/TikTok.
  • Vei răspunde la mesajele și comentariile de pe rețelele de socializare.
  • Vei colabora cu streameri, influenceri, youtuberi, etc.
  • Vei realiza rapoartele lunare pentru campaniile desfășurate.

Beneficii:

  • Salariu motivant.
  • Activitate într-o echipă tânără și dinamică.
  • Posibilitate de creștere profesională.
  • Proiecte mai mult decât interesante.
  • Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă.

Expediază-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@darwin.md.

De ce Darwin?: https://darwin.md/talente

hr@darwin.md
068800904

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть