Agent/ă achiziții

Business Market SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 12000 MDL
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
• Stabilirea categoriilor si subcategoriilor prioritare pentru formarea portofoliului de mărfuri, conform analizei comparative a pieței.
• Introducerea corecta a produselor in Nomenclator conform structurii categoriei stabilite;
• Contribuie la creșterea performantei cifrei de afaceri si a rentabilității categoriilor de produse din perimetrul gestionat.
• Analiza, conceperea, negocierea, implementarea si comunicarea promoțiilor negociate cu producătorii/ furnizorii ;

Cerințe față de candidat:

Studii superioare in profesie;
Experiență în domeniu 1 an;
Cunoașterea limbii române şi ruse;
Cunoasterea Excell si 1C;
Abilități de comunicare, organizare, responsabilitate.

Compania oferă:

angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de către companie);
program de lucru luni-vineri de la 8.00 până la 17.00;
acces la linia telefonică corporativă;
oportunități de creștere și dezvoltare profesională.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la e-mail: hr@bizmarket.md.
Tel.: 079701065

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați. E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 079701065
Телефон:
079701065
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть