Manager achiziții publice

Horus
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:

Studii superioare.
Experienta de lucru in domeniul proiectelor, achizitiilor publice pe platforma SEAP.
Cunostinte foarte bune privind legislatia si normele de aplicare in vigoare referitoare la achizitiile publice.
Cunostinte privind cadrul general de implementare si al procedurilor de achizitii publice in cadrul proiectelor finantate.
Abilitati de utilizare internet, MS Ofice la nivel avansat (Word,Excel).
Posedarea limbii romane.

Responsabilitati:

Gestioneaza procesul de participare a companiei la procedurile de achizitii publice.
Monitorizeaza website-urile oficiale si identifica anunturile privitoare la contractele de achizitii publice.
Analizeaza documentatiile de atribuire publicate sau procura documentatia de atribuire de la autoritatile contractante si elaboreaza solicitari de clarificari daca este cazul.
Urmareste daca compania indeplineste conditiile de calificare sau eligibilitate prevazute in documentatiile de atribuire pentru ofertele pregatite de companie.
Se ocupa de identificarea expertilor solicitati in cadrul documentatiilor de atribuire si pregateste documentele necesare dovedirii indeplinirii tuturor cerintelor.
Intocmeste documentatia ceruta prin caietul de sarcini, completeaza formularele aferente si redacteaza oferta.
Depune la sediul autoritatii contractante documentele solicitate pentru atribuirea contractului de achizitie.
Solicita clarificari si intocmeste contestatii cu privire la documentatiile de atribuire/comunicarile privind rezultatul procedurii.
Raspunde la solicitarile de clarificari emise de autoritatile contractante pe parcursul derularii procedurii de atribuire.
Urmareste continuu modificarile legislative privind achizitiile publice.

Oferim:

Salariu motivant.
Echipa de tineri profesionisti.
Companie in permanenta dezvoltare.
Instruiri si deplasari peste hotare la furnizorii companiei.

Expediati CV-ul la adresa: resurse@horus.md, recrutare@horus.md.

Tel.: 069077439, 069740100 E-mail: resurse@horus.md, recrutare@horus.md
Tel.: 069077439, 069740100
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть