Manager achiziții

Firstline
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidat:

studii superioare economice/tehnice;
experiența într-o poziție similară minim 3 ani;
cunoașterea limbii engleze -avantaj, fluență în limbile rusă și română;
bune cunoștințe de operare PC (Windows, MC Office, Internet, 1C).

Responsabilități principale:

organizarea achiziționării la timp a celor necesare, planificarea achizițiilor pe termen scurt/lung;
monitorizarea pieței de mărfuri;
controlul stării stocurilor de resurse tehnico-materiale, asigurarea existenței permanente a rezervelor;
controlul executării comenzilor;
analiza permanentă a activității furnizorilor, selectarea furnizorilor;
negocierea și încheierea contractelor cu furnizorii în condiții avantajoase pentru companie.

Garantăm:

salariu motivant și stabil;
pachet social integral;
transport gratuit de la domiciliu pînă la locul de muncă;
condiții de lucru confortabile și un colectiv extraordinar.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@firstline.md cu specificarea postului pentru care candidează. E-mail:
hr@firstline.md
068113112
Телефон:
068113112
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть