Marketolog

CIE ”Moldexpo” SA
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 12000 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
C.I.E. “Moldexpo” S.A.

Administraţia Societăţii pe Acţiuni “Centrul Internaţional de Expoziţii “Moldexpo”
angajează pe perioadă nedeterminată MARKETOLOG
Responsabilități:
-Responsabil pentru dezvoltarea și implementarea strategiilor inovatoare pentru promovarea evenimentelor expoziționale, evenimentelor și ofertelor participanților;
-Atragerea și invitarea vizitatorilor profesioniști la evenimentele expoziționale;
-Crearea și gestionarea conținutului atractiv pe platformele de socializare;
-Realizarea interviurilor cu participanții la evenimentele expoziționale și crearea podcast-uri unice pentru a crește vizibilitatea Companiei în media;
-Interacțiunea activă cu comunitatea online;
-Implicarea în organizarea diverselor evenimente menite să promoveze imaginea Centrului; Internațional de Expoziții Mpldexpo SA, precum și a evenimentelor expoziționale organizate;
-Analiza constantă a pieții și implementarea mecanisme noi pentru promovarea imaginii și a produselor Companiei;

Cerințe:
-Studii superioare în domeniul Marketingului, Managementului, PR-ului sau Jurnalismului;
-Abilități excelente în comunicarea verbală și scrisă;
-Cunoștințe solide de limba română și rusă; cunoașterea limbii engleze va fi considerată un avantaj;
-Inițiativă și implicare maximă în proiectele expoziționale;
-Calități personale precum: amabilitatea, creativitatea, capacitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă, atenție la detalii, responsabilitate și orientare către rezultate, tendinţă spre dezvoltare profesională continuă.

Oferim:
-Atmosferă de lucru stimulativă: La CIE ”Moldexpo” SA, inițiativa și inovația este apreciată și încurajată;
-Echipă dinamică și ambițioasă și plină de entuziasm;
-Salariu atractiv, pachet social;
-Prime și sporuri salariale pentru eforturile și rezultatele muncii;
-Oficiu în zona de park ”Valea Morilor” pe teritoriul CIE” Moldexpo”SA:
-Program de muncă de 8 ore zilnic cu 2 zile de repaus: sâmbătă, duminică.

Candidaţii pot trimite CV-ul pe adresa:
Cadre@ moldexpo.md
Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu

E-mail : cadre@moldexpo.md

Notă: Prin expedierea CV-ului, Vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor cu character personal în cadrul procesului de recrutare.
Телефон:
069585635
Контактное лицо:
MANAGER RESURSE UMANE
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть