Specialist în achiziții la licitație

JFT
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 18000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: Удаленно
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Compania de mobilă JFT, (jft.com.ua), specializată în comerțul cu ridicata al mobilei, caută un candidat calificat pentru postul de specialist în licitații.

Cerințe:
- Experiență de lucru cu achiziții publice de 2 ani;
- Studii superioare;
- Cunoașterea fluentă a limbilor rusă și română;
- Abilități analitice și organizatorice de nivel înalt;
- Capacitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:
- Participarea la licitații din partea ofertantului (Moldova, România);
- Cercetarea regulată a site-urilor specializate, prin care ne referim la platformele electronice de tranzacționare, pentru a găsi licitații și licitații relevante;
- Pregătirea documentelor și participarea la achiziții publice;
- Evaluarea clientului, verificând dacă oferta corespunde cerințelor acestuia;
- Încheierea contractului și rezumarea rezultatelor licitației;
- Comunicarea cu clienții, consultări, negocieri;
- Controlul îndeplinirii contractului.

Oferim:
- Salariu competitiv;
- Oportunitate de creștere în carieră și dezvoltare profesională;
- Echipă prietenoasă și dinamică de profesioniști.

Dacă îndeplinești cerințele și ești pregătit să te alături echipei noastre, trimite CV-ul tău la adresa jft.order@gmail.com cu subiectul "Tender Specialist", sau sună-ne.
Телефон:
+380668802640
Контактное лицо:
Михаио
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть